דיני עבודה וביטוח פנסיוני

אודות

אחרי ארבע-עשרה שנים בהן התמקצעתי בתחום דיני העבודה והביטוח הפנסיוני, החלטתי לפרוש כנפיים ולפתוח משרד משלי.
סיימתי תואר ראשון בלימודי משפטים באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 2004.
בשנת 2005 התחלתי לעבוד כמתמחה בבית הדין לעבודה בתל-אביב ובשש השנים שלאחר סיום ההתמחות שימשתי כעוזר משפטי בבית הדין. במסגרת תפקידי זה סייעתי לשופטות עמן עבדתי בטיפול באלפי תביעות משפטיות, מכל הסוגים המתבררים בבית הדין לעבודה.
בשנת 2007 הוכשרתי כמגשר על ידי המכון להשתלמויות של לשכת עורכי הדין ומאותו המועד ואילך גישרתי בעשרות תביעות כמגשר פנימי בבית הדין לעבודה בתל-אביב.
בשנת 2007 הקמתי והובלתי, עם עוזרים משפטיים נוספים, את התאגדות העוזרים המשפטיים בבתי המשפט בישראל. האתגרים והמורכבות שבניהול התאגדות פורצת במקום עבודה מוכרים לי היטב מניסיוני האישי.
בשנת 2008 סיימתי לימודי תואר שני במשפטים באוניברסיטת תל-אביב.
בשנת 2011 עזבתי את המגזר הציבורי והתחלתי לעבוד כעורך-דין במשרדו של עו"ד רועי פוליאק, כיום שופט בית הדין הארצי לעבודה.

בכל התקופה ייצגתי, בהצלחה רבה, בתביעות רבות בתחום דיני העבודה. מעסיקים, עובדים, ארגוני עובדים ומעסיקים, קרנות פנסיה, חברות ביטוח סוכנויות ביטוח, מבוטחים וגמלאים. בתקופה זו גם נתתי ייעוץ שוטף על בסיס יום-יומי למעסיקים רבים בתחום דיני העבודה והביטוח הפנסיוני.
במהלך כל התקופה גם עסקתי בייעוץ משפטי שוטף למעסיקים, קופות גמל, סוכנויות ביטוח והכנתי מאות חוות דעת משפטיות בתחום זה.
לאחר מינויו של עו"ד פוליאק לשופט בבית הדין הארצי לעבודה, המשכתי לעבוד במשרד יונתן-בריק (המשרד שנכנס בנעליו של עו"ד פוליאק), והמשכתי את היכרותי עם תחום הביטוח הפנסיוני, על האתגרים והעניין שבו.
בשנת 2017 התחלתי לעבוד במשרד עורכי-הדין הולין-הדס, מהמשרדים המובילים בתחום דיני העבודה בישראל, שם המשכתי להתמקצע בתחום דיני העבודה והביטוח הפנסיוני ובייצוג חברות גדולות במגזר הציבורי והפרטי ובייצוג עובדים בתביעות פרט.
בחודש מרץ 2020 פתחתי את המשרד שלי, ומכאן אני ברשות עצמי ואשמח להעמיד את הניסיון והכישורים שלי לרשותכם.
מקצוענות ללא פשרות, שירות איכותי ומהיר ובמחירים הוגנים – זו התורה כולה על רגל אחת.

הרשמה לניוזלטר – עדכוני לקוחות ופסקי דין

כל הזכויות באתר שמורות לרון דינור- משרד לעריכת דין